ILE WAŻY ŚW. MIKOŁAJ – charytatywny konkurs dla szkół, przedszkoli, burs

Edycja 2021

 
1. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ciekocinie
2. Przedszkole Samorządowe w Porębie Wielkiej
3. Szkoła Podstawowa nr 109 w Łodzi
4. Szkoła podstawowa nr 2 w Kamesznicy
5. Miejskie przedszkole Nr 8 w Gorlicach
6. Szkoła Podstawowa nr 20 im. Władysława Broniewskiego
7. Szkoła Podstawowa im. H. Ch. Andersena
8. Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 114 w Warszawie
9. Publiczne Przedszkole Baśniowa Kraina” w Połajewie
10. Niepubliczne Przedszkole “Artystyczny Zakątek” w Mszanie Dolnej
11. Przedszkole Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Myszkowie
12. Zespół Szkół w Kamionce
13. Ośrodek Rewalidacyjno- Wychowawczy przy Zespole Placówek Specjalnych w Legnicy
14. Zespół Szkolno Przedszkolny nr 8 w Gliwicach
15. Przedszkole Miejskie nr 1 im Misia Uszatka w Porębie
16. Szkoła Podstawowa w Łęgowie
17. Szkoła Podstawowa w Tarle
18. Szkoła Podstawowa im Ryszarda Wyrzykowskiego w Bełdowie
19. Szkoła Podstawowa im kpt. W. Ważnego w Rudzie Różanieckiej
20. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Niemstowie
21. Szkoła Podstawowa w Krzepielowie
22. Oddział Przedszkolny w Bąkowie
23. Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Janowicach
24. Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Kiełczowie
25. Zespół Placówek Oświatowych w Swatach
26. Publiczna Szkoła Podstawowa w Przewodowie
27. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Strzyżewicach – Rechcieh
28. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublinie
29. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Radomiu
30. Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Siemoni
31. Szkoła Podstawowa nr 29 im. Konstytucji 3 Maja we Wrocławiu
32. Gminne Przedszkole w Lipinkach
33. Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 26 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Toruniu
34. Miejskie Przedszkole nr 14 w Płocku
35. Przedszkole Samorządowe w Jastkowie
36. Szkoła Podstawowa im. Marii i Lecha Kaczyńskich w Podsarniu
37. Szkoła Podstawowa w Kątach
38. Przedszkole nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Tychach
39. Szkoła Podstawowa im.Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Orłowie
40. Szkoła Podstawowa nr 63 w Bydgoszczy
41. Samorządowa Szkoła Podstawowa w Górnych Gradach
42. Szkoła Podstawowa im OP AK “BŁYSK” w Paradyżu
43. Przedszkole Samorządowe w Rudzie Różanieckiej
44. Szkoła Podstawowa im. kard. S. Wyszyńskiego w Bolkowie
45. Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Cielcach
46. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lisich Jamach
47. Zespół Szkolno Przedszkolny w Jedlni
48. Szkoła Podstawowa im. Synów Pułku w Siennicy Różanej
49. Szkoła Podstawowa w Opatowie
50. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Rzeszotarch
51. Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Motyczu
52. Przedszkole Miejskie nr 34 w Sosnowcu
53. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ziemięcicach
54. Przedszkole Miejskie nr 4 im. Jana Brzechwy w Stargardzie
55. Bajkowe Przedszkole Miejskie w Chojnie
56. Odziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej nr 3, im. Henryka Brodatego w Złotoryi
57. Szkoła Podstawowa nr 37 we Wrocławiu
58. Zespół Oświatowy im. Jana Pawła II w Brzozowicy Dużej
59. Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek UR w Lublinie
60. Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach
61. Przedszkole publiczne nr 62 w Szczecinie
62. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Świnoujściu
63. Zespół Szkolno Przedszkolny w Legnickim Polu, Przedszkole w Legnickim Polu
64. Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Kole
65. Publiczna Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Romana Sitko w Kamionce
66. Zespół Szkół w Starym Ochędzynie
67. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Mazowieckim
68. Przedszkole nr 402 w Warszawie
69. Gminne Przedszkole w Ulhówku
70. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borzecinie
71. Szkoła Podstawowa w Jarosławcu
72. Publiczna Szkoła Podstawowa w Śmiechowicach
73. Przedszkole 56 Niezapominajka we Wrocławiu
74. Przedszkole Nr 39 “Sto Pociech” w Bydgoszczy
75. Niepubliczne Przedszkole Mali Pasjonaci z Oddziałami Integracyjnymi w Jastrzębie Zdroju
76. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łęgajnach
77. Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Piekielnikach
78. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zarzeczu Łukowskim
79. Punkt Przedszkolny w Białutach
80. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Strzegomiu
81. Gminny Żłobek w Wolsztynie
82. Przedszkole Gminne nr 1 w Bartoszycach
83. Miejskie Przedszkole nr 14 im.Cz. Janczarskiego w Puławach
84. Przedszkole Miejskie nr 11 w Będzinie
85. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Fryderyka Chopina w Wejherowie
86. Przedszkole w Kiełczowie
87. Samorządowe Przedszkole w Lubniu
88. Przedszkole Samorządowe Nr 1 im Jana Brzechwy w Tomaszowie Lubelskim
89. Zespół Szkół Specjalnych w Kraśniku
90. Przedszkole Miejskie nr 45 w Sosnowcu
91. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Zielonce
92. Niepubliczne Anglojęzyczne Przedszkole ,,Magic Nursery” w Polkowicach
93. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojska Polskiego w Świeciu
94. Szkoła Podstawowa w Baniosze
95. Szkoła Podstawowa w Młochowie
96. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Lotników Laskich w Teodorach
97. Przedszkole Miejskie nr 218 w Łodzi
98. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Zielonce
99. Publiczne Przedszkoloe nr 1 w Gogolinie
100. Szkoła Podstawowa w Mirachowie
101. Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori w Lublinie
102. Świetlica wiejska Barzowice
103. Miejskie Przedszkole nr 11 w Piekarach Śląskich
104. Przedszkole nr 90 w Warszawie
105. Rodzinny Dom Dziecka w Mieściskach
106. Miejskie Przedszkole Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi
107. Przedszkole nr 42 Bielsko-Biała
108. Szkoła Podstawowa im. Dzieci Potulic w Smętowie
109. Przedszkole Samorządowe nr 2 Pod Slonkiem w Białymstoku
110. Przedszkole nr 10 Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Jana Pawła II w Pabianicach
111. Przedszkole Samorządowe im. Króla Maciusia Pierwszego w Gąbinie
112. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Napiwodzie
113. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stefana Żeromskiego
114. Publiczna Szkoła Podstawowa w Pomieczyńskiej Hucie
115. Przedszkole Miejskie Nr 11 w Jaśle
116. Szkoła Podstawowa nr 16 w Jastrzębie Zdroju
117. Szkoła Podstawowa 316 w Zespole Szkół Podstawowych nr 6 w Warszawie
118. Przedszkole w Szczekocinach
119. Szkoła Podstawowa w Szczereżu
120. Zespół Szkół w Dąbrowie
121. III Ogród Jordanowski w Warszawie
122. Zespół Placówek Oświatowych w Olesznie – Samorządowe Przedszkole w Olesznie
123. Państwowe Liceum sztuk Plastycznych im. Wojciecha Kossaka w Łomży
124. Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Gryfinie
125. Niepubliczne Przedszkole Specjalne INSIGNIS w Lublinie
126. Europejskie Przedszkole Klub Kubusia Puchatka IV w Kiełczowie
127. Szkoła Podstawowa w Łakcie Górnej
128. Szkoła Podstawowa im. Józefa Chełmońskiego w Błędowie
129. Bursa Szkolna Nr 1 w Lublinie
130. Przedszkole “Leśnej skrzaty” w Aleksandrowie
131. Niepubliczne Przedszkole HulajNoga w Lublinie
132. Przedszkole przy Szkole Podstawowej w Turowie
133. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Russowie
134. Przedszkole nr 189 w Poznaniu
135. Szkoła Podstawowa nr 1 w Górze
136. Szkoła Podstawowa nr 3 w Złotoryi
137. Szkoła Przysposabiająca do Pracy nr 2 w Gorzowie Wielkopolskim
138. Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 8 w Warszawie
139. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Spytkowicach
140. Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26 w Gdańsku
141. Szkoła podstawowa w Cholerzynie im. św. Teresy z Kalkuty w Liszkach
142. Samorządowe Przedszkole nr 9 w Krakowie
143. Przedszkole Publiczne w Połańcu
144. Niepubliczne Przedszkole z oddziałami integracyjnymi Słoneczko w Siekierkach Wielkich
145. Szkoła Podstawowa im.Tony’ego Halika w Górznej
146. Szkoła Podstawowan nr 2 im Jana Pawła II w Porąbce
147. Zespol Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie
148. Niepubliczne Przedszkole Językowe Mali Giganci w Toruniu
149. Publiczne Przedszkole Baśniowa Kraina w Połajewie Oddział X w Tarnówku
150. Szkoła Podstawowa nr 34 im. Kornela Makuszyńskiego w Lublinie
151. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II-Papieża Oddział Przedszkolny w Orłowie Drewnianym
152. Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Hanulinie
153. Szkoła Podstawowa w Ślipczu z/s w Kozodawach
154. Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Przemyślu
155. Szkoła Podstawowa w Zagościńcu im. Ignacego Jana Paderewskiego w Zagościńcu
156. Punkt Przedszkolny w Czechach
157. Szkoła Podstawowa im. Rodziny Sażyńskich w Starej Niedziałce
158. Szkoła Podstawowa nr 19 w Lublinie
159. Szkoła Podstawowa im. W. Woźniaka w Czyżowicach
160. Przedszkole Samorządowe w Sawinie
161. Zespół Szkolno- Przedszkolny w Napachaniu
162. Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Brzechwy w Borkowie
163. Szkoła Podsatwowa w Kalinówce
164. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kalinówce Kościelnej
165. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Białej Nyskiej
166. Przedszkole nr 122 w Solcu
167. Białowieski Ośrodek Kultury
168. Szkoła Podstawowa w Jaminach
169. Przedszkole nr 175 Podniebny Świat w Poznaniu
170. Zespół Niepublicznych Szkół i Placówek Oświatowych w Michalinowie Oleśnickim
171. Szkoła Podstawowa w Sławsku
172. Klub Dziecięcy w Chorzelach
173. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu
174. Domowe Przedszkole Karolinka w Jędrzejewie
175. SZKOLA PODSTAWOWA NR 3 IM. NOBISTÓW POLSKICH W PYSKOWICACH
176. Szkoła Podstawowa nr 14 im. gen. broni Stanisława Maczka w Lubinie
177. Gminny Zespół Szkół w Kazimierzu Dolnym
178. Szkoła Podstawowa nr 29 w Gdyni
179. Przedszkole nr 4 w Krośnie Odrzańskim
180. Oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 1 w Gołubie
181. Zespół Kształcenia i Wychowania w Gołubie
182. Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznychw Olsztynie
183. Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Konopiskach
184. Internat Zespołu Szkół Łączności w Warszawie
185. Zespół Szkół Muzycznych im. St. Moniuszki w Wałbrzychu
186. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie
187. Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Józefosławiu
188. Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego im. ks. J. Szafranka w Bytomiu
189. Przedszkole ,,Kraina Marzeń” w Czarnej Białostockiej
190. Przedszkole Samorządowe z Oddziałami Integracyjnymi
191. Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Dratowie
192. Szkoła Podstawowa w Kruszynie
193. Zespół Placówek Specjalnych w Legnicy
194. Odział Przedszkolny w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Chwiramie
195. Bursa Szkolna im. J. Korczaka w Chełmie
196. Szkoła Podstawowa w Runowie
197. Przedszkole Miejskie nr 39 w Bytomiu
198. Publiczna Szkoła Podstawowa w Kosinie
199. Miejskie Przedszkole w Kaletach
200. Szkoła Podstawowa nr 34 w Chorzowie
201. Szkoła Podstawowa im Papieża Jana Pawła II w Czarnem Dolnem
202. Szkoła podstawowa im. Jana Pawła II w Kębłowie
203. Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im mjr H. Dobrzańskiego w Bychawie
204. Szkoła Podstawowa nr 18 w Zabrzu
205. Specjalny Ośrodek Wychowawczy im s. Klary Staszczak w Puławach
206. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939r w Uniejowie
207. Przedszkole Słoneczne w Wasilkowie
208. Szkoła Podstawowa w Białowoli
209. Szkoła Podstawowa nr 46 im. Bractwa Kurkowskiego Grodu Bytomskiego w Bytomiu
210. Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Miłocinie
211. Samorządowe Przedszkole nr 137
212. Szkoła Podstawowa Milenium im. Jana Pawła II
213. Niepubliczne Przedszkole Leśna Kraina w Hajnówce
214. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Wilkowicach z Oddziałami Sportowymi
215. Miejskiego Przedszkole Integracyjne
216. Publiczne Przedszkole Baśniowa Kraina w Połajewie Oddział w Krosinie
217. Samorządowe Przedszkole w Chmielniku
218. Przedszkole nr 8 im. Czerwonego Kapturka
219. Szkoła Podstawowa w Zacharzynie
220. Niepubliczne Przedszkole Kucykowa Kraina
221. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Tarle
222. Szkoła Podstawowa nr 10 w Zgierzu
223. Niepubliczne Przedszkole Olimpijczyk nr 2 w Gdańsku
224. Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 w Cieszynie
225. Przedszkole Nr 77 ,, Akademia Pana Kleksa” w Warszawie
226. Niepubliczne Przedszkole Żóta Parasolka w Krakowie
227. Przedszkole “Baśniowy Dworek” w Łazach
228. Przedszkole nr 287 “Piotrusia Pana” w Warszawie
229. Niepubliczne Przedszkole Smerfowo w Grzęsce
230. Szkoła Podstawowa w Łąkach
231. Niepubliczne Przedszkole Integracyjne “Arka Przyszłości” w Chełmie
232. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wandy Pomianowskiej w Radkowicach
233. Przedszkole nr 5 Bajka z Oddziałami Integracyjnymi w Świnoujściu
234. Miejsko-Gminne Przedszkole w Drobinie
235. Zespół Szkół im. Juliana Tuwima w Bielsku- Białej
236. Publiczne Samorządowe Przedszkole w Trześni
237. Międzynarodowe Dwujęzyczne Przedszkole i Żłobek KIDS&Co w Poznaniu
238. Katolicka Publiczna Szkoła Podstawowa Julin w Łochowie
239. Szkoła Podstawowa w Jadamwoli
240. Przedszkole Sióstr Elżbietanek w Gdańsku
241. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zwoi Mosorne
242. Przedszkole Publiczne Nr 5 im. Wandy Chotomskiej w Policach
243. Samorządowe Przedszkole w Szczawinie Kościelnym
244. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Siesławicach
245. Przedszkole Publiczne nr 4 w Łęcznej
246. Przedszkole publiczne nr 33 w Tarnowie
247. Przedszkole Publiczne Nr 8 w Krapkowicach
248. Zespół Szkolno-Przedszkolny Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kamieńsku
249. Przedszkole Gminne im. Krasnala Hałanały w Grodzisku Wielkopolskim
250. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Młodowie
251. Szkoła Podstawowa nr 64 im. Ratowników Górskich w Katowicach
252. Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie
253. Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO w Raciążu
254. Przedszkole nr 5 w Mysłowicach
255. Szkoła Podstawowa w Paszkach Dużych
256. Zespół Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu
257. Szkoła Podstawowa im. ks.  J.  Popiełuszki w Bukowej
258. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smolniku
259. Szkoła Podstawowa im. Pawła Kojzara w Mnichu
260. Szkoła Podstawowa nr 9 Im. Noblistów Polskich w Strzyżowicach
261. Publiczna Szkoła Podstawowa w Anielowie
262. Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Trzcińsku- Zdroju
263. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Strącznie
264. Szkoła Podstawowa w Stawku
265. Przedszkole nr 9 w Mysłowicach
266. Szkoła Podstawowa im. 11 Listopada 1918 Roku w Domanicach Kolonii
267. Punkt Przedszkolny nr 2 w Kutnie
268. Zespół Szkolno- Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Orłach
269. Szkoła Podstawowa Nr 32 im. Małego Powstańca z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie
270. Niepubliczne Przedszkole Wesołek w Ropczycach
271. Szkoła Podstawowa nr 1 w Olbięcinie
272. Szkoła podstawowa im. Św. Ojca Stanisława Papczyńskiego w Podegrodziu
273. Szkoła Podstawowa w Ziemięcicach
274. Szkoła Podstawowa im. Poety ks. Jana Twardowskiego w Krowicy Samej
275. Zespół Szkół w Orzechówce
276. Szkoła Podstawowa nr 19 w Toruniu
277. Szkoła Podstawowa w Osieku Wielkim
278. Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej nr 27 w Bydgoszczy
279. Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Witkowicach
280. Niepubliczne Przedszkole “Bajkowy Świat” w Czarnym Dunajcu
281. Szkoła Podstawowa nr 24 w Toruniu
282. Przedszkole Miejskie Szczęśliwa Siódemka w Łukowie
283. Szkoła Podstawowa im. Gen. J. Hallera w Mariance
284. Przedszkole Słoneczny Domek w Warszawie
285. Przedszkole Samorządowe nr 4 im. Jana Brzechwy w Zelowie
286. Przedszkole Miejskie nr 4 w Lubartowie
287. Akademickie Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. prof. Zbigniewa Religi w Józefowie
288. Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Jastkowie
289. Szkoła Podstawowa nr 34 w Toruniu
290. ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W SMOŁDZINIE
291. Szkoła Podstawowa nr 5 w Świdniku
292. Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Pawła II w Lublinie
293. Żłobek Miejski w Chorzelach
294. Zespół Szkolno- Przedszkolny w Szybowicach
295. Niepubliczne przedszkole ,,Słoneczny Domek” o profilu angielskim w Warszawie
296. PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. KAN. JANA SIEKA W BŁĘDOSTOWIE
297. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Racławicach
298. Publiczne Przedszkole w Wielu
299. SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II SADEK-KOSTRZA W SADKU
300. Szkoła Podstawowa nr 16 w Bytomiu
301. Przedszkole Publiczne w Kargowej
302. Szkoła Podstawowa im. St. Palczewskiego w Drygałach
303. Przedszkole nr 5 w Tomaszowie Mazowieckim
304. Szkoła Podstawowa w Brzeźcach
305. Zespół Szkół w Krzywdzie
306. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Białaczowie
307. Szkoła Podstawowa w Spiczynie
308. Szkoła Podstawowa nr 1 w Luboniu im. Bł. Edmunda Bojanowskiego w Luboniu
309. Publiczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki oraz Przedszkole przy PSP w Rzeczycy Długiej
310. Przedszkole w Szkole Podstawowej im Orła Białego w Ostrówku
311. Szkoła Podstawowa w Kinkajmach
312. Szkoła Podstawowa w Wojciechach
313. Szkoła Podstawowa im. Piotra Kulasińskiego w Trzciance
314. Pozytywny Żłobek nr 4 w Gdańsku
315. Ośrodek Przedszkolny w Adamówce
316. Miejskie Przedszkole nr 3 w Nowym Sączu
317. Szkoła Podstawowa nr 8 w Trzebini
318. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Halinowie
319. Przedszkole nr 2 im. M. Kownackiej w ZSP nr 6 w Tomaszowie Mazowieckim
320. Szkoła Podstawowa nr 77 w Gdańsku
321. Bursa szkolna RCKU w Puławach
322. Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Pagorzynie
323. Przedszkole Gminne we Władysławowie
324. Niepubliczne Przedszkole Pstrokata Kurka w Krosinku
325. Szkoła Podstawowa w Gowinie
326. Szkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów Poznańskich w Poznaniu
327. Przedszkole nr 9 w Poznaniu
328. IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempałowskiej w Lublinie
329. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sławęcinie
330. Liceum Ogólnokształcące i Technikum ,,LIDER” w Lublinie
331. Przedszkole w Dąbnicy Kaszubskiej
332. Przedszkole Gminne w Sianowie
333. Przedszkole Publiczne nr 29 we Włocławku
334. Przedszkole w Drawskim Młynie
335. Szkoła Podstawowa nr 3 w Rybniku
336. Szkoła Podstawowa w Długołęce
337. Niepubliczne Przedszkole “Dookoła Świata” w Moglianach
338. Katolickie Szkoły Niepubliczne w Pruszczu Gdańskim
339. Zespół Szkół Zawodowych nr 4 w Opolu
340. Niepubliczne Przedszkole i Żłobek “U Karolci” w Skoczowie
341. Punkt Przedszkolny w Mogielnicy
342. Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek w Rzeszowie
343. Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Szkotowie
344. Szkoła Podstawowa w Woli Małej
345. Publiczna Szkoła Podstawowa w Gozdowie
346. Szkoła Podstawowa w Lusowie
347. Niepubliczne Przedszkole Językowe “Gąska Balbinka” w Radomiu
348. Przedszkole Miejskie Nr 9 w Dębicy
349. NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE “KUBUŚ” W DOMINOWIE
350. Przedszkole NR 1 W NYSIE
351. Zespół Szkół Nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Pyrzycach
352. Niepubliczne Przedszkole Wyspa Skarbów w Łodzi
353. Szkoła Podstawowa w Nojewie
354. Szkoła Podstawowa w Rosnowie
355. Miejskie Przedszkole nr 21 w Płocku
356. Internat w XI LO KCEZ w Katowicach
357. Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Kleszczowie
358. Publiczne Przedszkole “A kuku” w Krakowie
359. Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Halinowie
360. Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Białobrzegach
361. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Rogoźnicy
362. Przedszkole nr 9 im. Bursztynek w Koszalinie
363. Przedszkole nr 3 “Wyspa Skarbów” w Raszynie
364. Hufiec ZHP Pińczów
365. Szkoła Podstawowa nr 3 w Nysie
366. Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Kuźni
367. Szkoła Podstawowa im. A. Zalewskiego w Świnkowie
368. Zespół Szkół Specjalnych w Biłgoraju
369. Przedszkole nr 13 im. H. Ch. Andersena w Żorach
370. Zespół Szkół Katolickich im. Ks. Jana Długosz we Włocławku
371. Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczno Integracyjne “Niebieski Motyl” w Wiśle
372. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Tworkowie
373. Szkoła Podstawowa w Szlembarku
374. Szkoła Podstawowa im. Hieronima Derdowskiego w Piaszczynie
375. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Krośnie
376. Gminne Przedszkole w Palikówce
377. Szkoła Podstawowa w Dęboszynie
378. Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Miłakowie
379. Przedszkole Niepubliczne Bajka we Wrocławiu
380. Integracyjne Przedszkole nr 5 w Świdniku
381. Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Okszowie
382. Zespół Szkolno- Przedszkolny w Niwiskach
383. Świetlica w Hucie Żuławskiej
384. Niepubliczne Przedszkole Nutka w Stara Iwiczna
385. Miejskie Przedszkole nr 3 w Hrubieszowie
386. Szkoła Podstawowa w Kamieniu
387. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kupiskach
388. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Świętego Józefa w Kaszowie
389. Zespół Placówek Oświatowych w Mokrsku Dolnym
390. Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. T. Kościuszki w Siedlcach
391. Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowe “Błękitna Laguna 2″ w Trzebini
392. Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Prawiednikach
393. Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 4 w Gdańsku
394. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rogozinie
395. Zespół Szkół Gastronomiczno – Hotelarkich im. Janka Bytnara – ” Rudego” w Kaliszu
396. Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Ostrówku
397. Szkoła Podstawowa nr 15 w Jastrzębie- Zdroju
398. Przedszkole Integracyjne nr 68 im. “Roku 2000” we Wrocławiu
399. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Koszecinie
400. Przedszkole 41 w Zabrzu
401. Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Podhorcach
402. Szkoła Podstawowa im.Orła Białego w Ostrówku
403. Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Białobrzegach
404. Publiczna Szkoła Podstawowa w Leszczyna
405. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach
406. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu
407. PRZEDSZKOLE NR 17 W TARNOBRZEGU
408. Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Czostkowie
409. Szkoła Podstawowa im. Wandy Malczewskiej w Parznie
410. Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 we Wrześni
411. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pliszczynie
412. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Olszanach
413. IV LO im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej
414. Szkoła Podstawowa im. Ziemi Krajeńskiej w Sypniewie
415. Miejskie Przedszkole nr 2 “Tęczowe Przedszkole ” w Lubaczowie
416. Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Skierniewicach
417. Przedszkole w Cyprzanowie
418. Przedszkole Prywatne “Entliczek-Pentliczek 2” w Lublinie
419. Zespół Szkół Samorządowych w Dychowie
420. Szkoła Podstawowa im. Mistrzów Sportu w Sarbi
421. Przedszkole Niepubliczne Piotruś Pan w Pruszkowie
422. Publiczne Przedszkole Z Oddziałem Integracyjnym W Strzeleczkach
423. Szkoła Podstawowa im. A. Kamińskiego w Smolicach
424. Punkt Przedszkolny w Świecku
425. Szkoła Podstawowa w Jamnicy
426. Zespół Szkolno Przedszkolny w Trzebieszowie Drugim
427. Przedszkole numer 160 w Warszawie
428. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kole
429. Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 2 w Słubicach
430. Niepubliczne Przedszkole “Chatka Puchatka” w Somoninie
431. Przedszkole Gminne ,, Bajka ” w Jezierzycach
432. Szkoła Podstawowa w Przewalu
433. Anglojęzyczna Przedszkolandia Żłobkolandia- Niepubliczne Przedszkole i Żłobek w Środzie Wielkopolskiej
434. Społeczna Szkoła Podstawowa w Węgoju
435. Bursa Międzyszkolna w Mrągowie
436. Szkoła Podstawowa w Branicy Radzyńskiej
437. SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ W KUNICACH
438. Miejskie Przedszkole nr 10 w Puławach
439. Przedszkole Gminne Niezapominajka w Więcborku
440. Przedszkole Publiczne Parafii Rzymskokatolickiej św. Szczepana w Katowicach
441. Szkoła Podstawowa nr 6 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. A. Mickiewicza w Białej Podlaskiej
442. Przedszkole nr 3 w Ostródzie
443. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ruścu
444. Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie
445. Zespół Szkół Publicznych w Ulhówku
446. Szkoła Podstawowa nr 2 w Obornikach
447. Przedszkole Nr 74 w Lublinie
448. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Busku-Zdroju
449. Zespół Szkół w Łańcucie
450. SZKOŁA PODSTAWOWA IM JANA PAWŁA II W MĘTOWIE
451. Szkola Podstawowa w Łozinie
452. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego w Mielcu
453. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Braci Andrzeja I Józefa Załuskich w Jedlance
454. Szkoła Podstawowa im. św. Wincentego Pallottiego w Lublinie
455. Przedszkole Bajkowy Świat w Jasieńcu
456. Szkoła Podstawowa im. 7 Pułku Ułanów Lubelskich w Wiśniewie
457. Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Radostkowie
458. Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego
459. Miejski Zespół Placówek Opieki nad Dziećmi w Gminie Chorzele

 

 

Edycja 2020
Edycja 2019
Edycja 2018
Edycja 2017