ILE WAŻY ŚW. MIKOŁAJ 2019 – charytatywny konkurs dla szkół, przedszkoli i burs

 

 

Edycja 2019

 
1. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Noblistów Polskich w Głogowie
2. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kiełczewicach Górnych
3. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Fryderyka Chopina w Wejherowie
4. Szkoła Podstawowa im. Odkrywców i Podróżników w Borowej
5. Szkoła Podstawowa w Kątach
6. Przedszkole Niepubliczne „Akademia Poziomkowa” w Lublinie
7. Szkoła Podstawowa nr 7 im. Marii Konopnickiej w Zawierciu
8. Przedszkole nr 51 „Kolorowy Początek” we Wrocławiu
9. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Starachowicach
10. Szkoła Podstawowa im. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Innowrocławiu
11. Szkoła Podstawowa w Baniosze
12. Przedszkole Samorządowe nr 77 ” Rumiankowe Przedszkole” im. Simony Kossak w Białymstoku
13. Zespół Szkół w Dąbrowie
14. Zespół Szkolno Przedszkolny w Baszni Dolnej
15. Szkoła Podstawowa w Osieku Wielkim
16. Przedszkole w Chabówce
17. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie
18. Szkoła Podstawowa w Białym Kościele
19. Niepubliczne Przedszkole „KUBUŚ” w Lublinie
20. Szkoła Podstawowa im. ks. J. Dalaka w Klonowej
21. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kokaninie
22. Przedszkole Szmaragdowe przy Sportowej Szkole Podstawowej w Szczecinie
23. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Rodnowie
24. Gminne Przedszkole w Lipinkach
25. Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Piasku
26. Zespół Szkolno-Przeszkolny w Żelazkowie
27. Przedszkole Samorządowe w Jastkowie
28. Przedszkole Samorządowe w Głuszycy
29. Niepubliczne Przedszkole Ekoludki w Zagórowie
30. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Brodatego w Złotoryi
31. Szkoła Podstawowa nr 10 im. Stefana Żeromskiego w Koszalinie
32. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wilhelma Macha w Kamionce
33. Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ojczyzny w Nowym Miszewie
34. Przedszkole Borówkowa w Łodzi
35. Przedszkole nr 10 im. Misia Uszatka w Koszalinie
36. Szkoła Podstawowa nr 28 im. Stefana Żeromskiego w Warszawie
37. Przedszkole Samorządowe w Gródku
38. Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie
39. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Matejki w Bochni
40. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Krzydlinie Wielkiej
41. Przedszkole nr 255 w Warszawie
42. Przedszkole nr 72 w Lublinie
43. Zespół Szkolno-Przedszkolny Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kamieńsku
44. Zespół Placówek Oświatowych im. Kompanii Kadrowej w Bolechowicach
45. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Chwałowicach
46. Przedszkole nr 18 w Elblągu
47. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Chrościnie
48. Szkoła Podstawowa nr 19 im. Józefa Czechowicza w Lublinie
49. Szkoła Zabawowa przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Stargardzie
50. Publiczna Szkoła Podstawowa w Przewodowie
51. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sadku Kostrzy
52. Miejskie przedszkole nr 45 w Zielonej Górze
53. Szkoła Podstawowa w Rzeszotarach
54. Przedszkole Miejskie nr 16 w Gliwicach
55. Przedszkole nr 13 im. H. Ch. Andersena w Żorach
56. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mniowie
57. Szkoła Podstawowa nr 3 im Ojca Świętego Jana Pawła II w Spytkowicach
58. Międzyszkolny Punkt Nauczania Języka Ukraińskiego w Stargardzie
59. Szkoła Podstawowa w Mirachowie
60. Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w Dęblinie
61. Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Pułtusku
62. Przedszkole w Tuchowiczu
63. Przedszkole Miejskie nr4 im. Jana Brzechwy w Stargardzie
64. Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Miłakowie
65. Szkoła Podstawowa w Goniembicach
66. Przedszkole Gminne we Władysławowie
67. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Lipiu
68. Prywatne Przedszkole Zaczarowany Ogród w Będzinie
69. Przedszkole Sióstr Elżbietanek w Gdańsku
70. Niepubliczne Przedszkole Słoneczko w Siekierkach Wielkich
71. Samorządowe Przedszkole im. św Kingi w Podłężu
72. Szkoła Podstawowa im. Joanny Kulmowej w Komarowie
73. Przedszkole Samorządowe w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wysokiej
74. Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie
75. Przedszkole Publiczne Nr 7 w Głogowie
76. Samorządowe Przedszkole nr 2 w Szubinie
77. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Strącznie
78. Zespól Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Brzegu Dolnym
79. Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Łukowie
80. Szkoła Podstawowa nr 55 w Szczecinie
81. Przedszkole nr 11 Pentliczek w Koninie
82. Szkoła Podstawowa nr 2 w Obornikach
83. Szkoła Podstawowa w Zrębinie
84. Szkoła Podstawowa nr4 im. Powstańców Styczniowych w Mińsku Mazowieckim
85. Przedszkole nr 15 w Siemianowicach Śląskich
86. Przedszkole nr 5 w Mysłowicach
87. Zespół Szkół w Krzywdzie
88. Powiatowy Zespół Placówek Szkolno – Wychowawczych w Hrubieszowie
89. Szkoła Podstawowa w Śmiechowicach
90. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. K. Makuszyńskiego w Strzegomiu
91. Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Śladowie
92. Przedszkole nr 8 im. Czerwonego Kapturka w Mikołowie
93. Zespół Szkół w Tarnówce
94. Zespół Szkolno-Przedszkolny im. M. Konopnickiej w Rogowie Sobóckim
95. Publiczne Przedszkole w Zespole Szkół w Komorowie
96. Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Śląskiej w Kunicach
97. Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Porąbce
98. Szkoła Podstawowa nr 15 im. M. Konopnickiej w Jastrzębiu-Zdroju
99. Szkoła Podstawowa w Kalinówce
100. Publiczne Przedszkole nr 16 w Olsztynie
101. Publiczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi prowadzone przez Zgromadzenie Sióstr Augustianek w Bielawie
102. IX Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie
103. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Maratończyków Polskich w Miłoszycach
104. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Pruszkowie
105. PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W JODŁÓWCE
106. Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 4 w Gdańsku
107. Zespół Placówek Oświatowych w Kozubowie
108. Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku
109. Szkoła Podstawowa nr 20 w Gdyni
110. Szkoła Podstawowa im. 11 Listopada 1918 Roku w Domanicach-Kolonii
111. Zespół Szkół Zawodowych w Wołowie
112. Punkt Przedszkolny „Nutkolandia” w Gdyni
113. Szkoła Podstawowa nr 11 im. M. Dąbrowskiej w Częstochowie
114. Gminne Przedszkole nr 2 „Bajka” w Sępólno Krajeńskie
115. Szkoła Podstawowa w Dolsku
116. Szkoła Podstawowa im. H. CH. Andersena w Spicznie
117. Miejskie Przedszkole nr 1 w Kaletach
118. Zespół Szkół w Tarnówce
119. Miejsko-Gminne Przedszkole w Drobinie
120. Publiczne Przedszkole w Dobrzeniu Wielkim
121. Przedszkole Katolickie „LOLEK” w Lubinie
122. Żłobek Kaczuszka w Lubinie
123. Żłobek Miejski w Chorzelach
124. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Olbięcinie
125. Przedszkole Samorządowe Nr 1 im. J. Brzechwy w Tomaszowie Lubelskim
126. Żłobek Miejski, Klub Dziecięcy w Chorzelach
127. Publiczne Przedszkole w Roźwienicy
128. Prywatna Szkoła Podstawowa „Szkoła Jak Dom”
129. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Ciekocinie
130. Zespół Kształcenia i Wychowania w Brodnicy Górnej
131. Szkoła Podstawowa im. M. Kownackiej w Skułach
132. Przedszkole „Baśniowy Dworek” w Łazach
133. Miejskie Przedszkole Nr 21 w Płocku
134. Niepubliczny Punkt Przedszkolny Radosna Planeta w Szczecinie
135. Przedszkole Gminne nr 1 w Bartoszycach
136. Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Adamowie
137. Szkoła Podstawowa nr 20 im. Władysława Broniewskiego w Płocku
138. Świetlica Barka przy Stowarzyszeniu Rodzina w Puławach
139. Szkoła Podstawowa im. 26 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego w Rosnowie
140. Niepubliczne Przedszkole „Mały Naukowiec” Dawid Wtorek w Ostrowcu Świętokrzyskim
141. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Pliszczynie
142. Zespół Szkół Spożywczo – Gastronomicznych w Warszawie
143. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w Złotoryi
144. Szkoła Podstawowa im. Danuty Siedzikówny „Inki” w Jeleniewie
145. Szkoła Podstawowa im. Integracji Europejskiej w Żarkach
146. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Prochowicach
147. Przedszkole Publiczne w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Babicy
148. Przedszkole nr 33 w Elblągu
149. Niepubliczne Przedszkole SKRZACIK w Suwałkach
150. Niepubliczne Przedszkole „Kropka” w Suwałkach
151. Miejskie Przedszkole Nr 21 w Siedlcach
152. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zofii i Juliusza Stadnickich w Osmolicach Pierwszych
153. Niepubliczne Przedszkole Językowe „Mali Giganci” w Toruniu
154. Szkoła Podstawowa nr 9 we Wrocławiu
155. Przedszkole Miejskie nr 54 w Sosnowcu
156. Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie
157. Szkoła Podstawowa w Jaśliskach
158. Placówka Wsparcia Dziennego „Wyspa” w Żorach Rój
159. Szkoła Podstawowa Nr 86 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji w Warszawie
160. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 w Gliwicach
161. Szkoła Podstawowa im. Tonego Haluka w Górznej
162. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Karola Marcinkowskiego
163. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Świętego Józefa w Kaszowie
164. Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie
165. Publiczna Szkoła Podstawowa im. bł. Karoliny Kózki w Czermnej
166. Zespół Szkół w Jasienicy
167. Szkoła Podstawowa nr 3 im. św. Stanisława Kostki w Rybniku
168. Przedszkole Samorządowe w Głuszycy
169. Gminne Przedszkole w Kosowie Lackim
170. Przedszkole nr 259 „Leśna Bajka” w Warszawie
171. ,,Wychowanie przedszkolne u Św. Mikołaja ” przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Adamówce
172. Przedszkole nr 343 w Warszawie
173. Szkoła Podstawowa w Maćkowicach
174. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Wildze
175. Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Szkotowie
176. Przedszkole nr 343 w Warszawie
177. Szkoła Podstawowa w Maćkowicach
178. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Wildze
179. Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Szkotowie
180. Szkoła Podstawowa w Paszkach Dużych
181. Niepubliczne Przedszkole Kinder Jagodno w Iwinie
182. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowogardzie
183. Zespół Szkół w Radoryżu Smolanym
184. Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Runowie
185. Publiczne Przedszkole w Wiele
186. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Palczewskiego w Drygałach
187. Przedszkole Publiczne w Połańcu
188. Niepubliczne Przedszkole „Bajkowy Świat” w Sromowcach Wyżnych
189. SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W GOLACH
190. Przedszkole Słoneczko w Klukowej Hucie
191. Przedszkole Publiczne Elfiki we Wrocławiu
192. Szkoła Podstawowa w Brześciu
193. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Starym Narcie
194. Zespół Szkolno-Przedszkolny we Frydmanie
195. Zespół Szkół w Czemiernikach
196. Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne „ELF 2” w Starych Bielicach
197. Przedszkole Nr 317 w Warszawie
198. Szkoła Podstawowa w Żegiestowie
199. Przedszkole w Żegiestowie
200. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im Kawalerów Orderu Uśmiechu w Radomiu
201. Przedszkole Nr 2 w Mysłowicach w Zespole Szkolno – Przedszkolnym Nr3 w Mysłowicach
202. Szkoła Podstawowa w Stawku
203. Przedszkole nr 28 w Lublinie
204. Szkoła Podstawowa w Brzeźcach
205. Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Marii Konopnickiej w Janowicach
206. Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Nisku
207. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Częstochowie
208. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu
209. Bursa Szkolna im. J. Korczaka w Chełmie
210. Publiczne Przedszkole nr 5 „Tęczowa Piatka” w Zdzieszowicach
211. Przedszkole nr 10 Z Oddziałami Integracyjnymi w Tychach
212. Przedszkole „Słoneczne” w Pleszewie
213. Szkoła Podstawowa nr 40 im. Lubelskiego Lipca w Lublinie
214. Niepubliczne Przedszkole „Artystyczny Zakątek” w Mszanie Dolnej
215. Zespół Szkół- Publiczne Przedszkole w Pustkowie
216. Szkoła Podstawowa nr 1 w Piechowicach
217. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach
218. Szkoła Podstawowa w Korczowie
219. Szkoła Podstawowa im. Mariusza Zaruskiego w Bielance
220. Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Polichnie
221. Przedszkole nr 9 im „Bursztynek” w Koszalinie
222. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szemudzie
223. Niepubliczne Przedszkole Językowe „Kraina Marzeń” w Lublinie
224. Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Szczytnie
225. IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie
226. I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Rykach
227. Zespół Szkół im. mjra H. Sucharskiego w Bolesławcu
228. Szkoła Podstawowa w Rudzie Różanieckiej
229. Punkt Przedszkolny w Sudragach
230. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Napiwodzie
231. Przedszkole nr 36 w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 11 w Rybniku
232. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Mińsku Mazowieckim
233. Publiczna Szkoła Podtsawowa w Hucisku
234. Przedszkole Publiczne nr 8 w Krapkowicach
235. Miejskie Przedszkole Nr 3 w Hrubieszowie
236. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Złockiem
237. Zespół Kształcenia Specjalnego nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim
238. Przedszkole Miejskie nr 34 w Sosnowcu
239. Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Arka Przyszłości w Chełmie
240. Publiczne Przedszkole nr 13 w Jastrzębie Zdroju
241. Szkoła Podstawowa nr 11 w Jaworznie
242. Zespół Szkolno- Przedszkolny w Szemudzie
243. Szkoła Podstawowa nr 5 w Oławie
244. Szkoła Podstawowa nr 36 im. H. Sienkiewicza w Krakowie
245. Gminny Zespół Szkół w Kazimierzy Dolnym
246. Zespół Szkół Zawodowych nr 4 im. Bronisława Koraszewskiego w Opolu
247. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Strzyżewicach-Rechcie
248. Publiczna Szkoła podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Rogoźnicy
249. Szkoła Podstawowa w Kostarowcach
250. Miejskie Przedszkolne Nr 13 w Puławach
251. Oddział Przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej w Kierlikówce
252. Szkoła Podstawowa w Mętowie
253. Szkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów Poznańskich w Poznaniu
254. Miejskie Przedszkole nr 14 im. Cz. Janczarskiego w Puławach
255. Niepubliczne Przedszkole Wyspa Skarbów w Łodzi
256. Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Jastkowie
257. Przedszkole Samorządowe w Nowej Wsi
258. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Płocku
259. Przedszkole Publiczne nr 5 im. Wandy Chotomskiej w Policach
260. Miejskie Przedszkole nr 3 w Nowym Sączu
261. Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Siostry Faustyny w Trzciankach
262. Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej- Curie w Stołpiu
263. Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Miłocinie
264. Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy Nr 1 w Lublinie
265. Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Odnowiciela w Pobiedziskach
266. Szkoła Podstawowa im. Synów Pułku w Siennicy Różanej
267. Zespół Szkół nr 2 w Nowej Dębie
268. Samorządowe Przedszkole w Rakowiskach
269. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zaczarniu
270. Zespół Szkolno- Przedszkolny w Kargwej
271. Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Czarnem Dolnem
272. Szkoła Podstawowa im Kard S. Wyszyńskiego w Budziszewicach
273. Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Telatynie
274. Przedszkole Niepubliczne p.w. Św. Rodziny w Zakliczynie
275. Szkoła Podstawowa im. Gen. J. Hallera w Mariance
276. Przedszkole Niepubliczne Smyk w Darłowie
277. Szkoła Podstawowa im. ks. S. Wyszyńskiego w Bolkowie
278. Szkoła Podstawowa w Chrobrzu
279. Szkoła Podstawowa nr 1 w Sosnowcu
280. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Jaworze
281. Bajkowe Przedszkole Miejskie w Chojnie
282. Przedszkole nr 9 im. Zbyszka i Jagienki w Poznaniu
283. Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Arka Nasz Dom”
284. Przedszkole Miejskie Nr 7 Szczęśliwa Siódemka w Łukowie
285. Zespół Kształcenia i Wychowania- Liceum Mistrzostwa Sportowego w Stężycy
286. Przedszkole nr. 5 „Bajeczka” w Krasnymstawie
287. Zespół Placówek Oświatowych w Winnicy Samorządowe Przedszkole w Winnicy
288. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Gliwicach
289. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Lubartowie
290. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II-Papieża w Orłowie Drewnianym
291. Szkoła Podstawowa nr 38 w Bydgoszczy
292. Przedszkole w Krzywdzie
293. Szkoła podstawowa w Branicy Radzyńskiej
294. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Brzeźnie
295. Zespół Placówek Oświatowych w Kijach
296. Przedszkole Nutka w Starej Iwicznej
297. Świetlica wiejska
298. III OGRÓD JORDANOWSKI
299. Szkoła Podstawowa im. Orląt Lwowskich w Brzozówce
300. Publiczne Przedszkole nr 6 w Jastrzębie Zdroju
301. Przedszkole im. św. Jana Pawła II w Andrychowie
302. Gminne Przedszkole w Cegłowie
303. Przedszkole Miejskie nr 192 w Łodzi
304. Technikum i Liceum Ogólnokształcące Lider w Lublinie
305. Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Lublinie
306. Publiczna Szkoła Podstawowa w Bystrzycy
307. Gminne Przedszkole nr 1 w Dobrej
308. Szkoła Podstawowa nr 185 im. UNICEF w Warszawie
309. Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Chwiramie
310. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jarząbkowie

 

Edycja 2018
Edycja 2017